EUREST Sokolov – investor Sokolovská uhelná a.s.

Ξ Srpen 4th, 2009 | → Komentáře nejsou povoleny | ∇ Reference |

eurest1V prostorách jídelny v Sokolově docházelo k vysokým teplotám , proto jsme to řešili takto:
Prostory Myčky nádobí jsou klimatizovány pomocí nerezové podstropní jednotky Mitsubishi Electric ( PCA – RP 71HA / PU – P 71YGAA ) , kterou jsme namontovali jako třetí v republice. Je speciálně přizpůsobena pro tyto kuchyně a má speciální filtry

Dále jsme postupovali v klimatizování prostor jídelny a výdeje jídla, a dále nám byl svěřen úkol klimatizovat kanceláře a  Přípravny masa a bourárnu masa na  ZR Důl Jiří.

eurest4Prostory jídelny a výdeje jídla jsme klimatizovali opět jednotkami Mitsubishi Electric, ale kazetovými ( PLA – RP 71 – 2ks ). Využili jsme prostory nad sádrovým stropem a všechny rozvody jsou zde. Dvě kazetové jednotky jsou na jednu venkovní jednotku a jsou řízeny jedním ovladačem umístěným u dveří.

Venkovní jednotka ( PU – P6 YGAA ).

Prostory kanceláře jsme ochladili pomocí nástěnné jednotky Mitsubishi Electric o výkonu 3,5 kW . Tato jednotka je řízena infra ovladačem.
Typ jednotky ( MSC-GA 20VB/ MU – GA 20VB ).

To že jsme dostali šanci dodat zprovoznit klima. jednotky pro firmu Sokolovská uhelná a.s., bylo pro naši firmu velkou ctí a oceněním kvality naší práce.
Spokojenost s naším prací nejlépe vyznačuje fakt , že jsme byli požádáni o další zakázku , která byla úspěšně provedena na ZR Důl Jiří.

ZR Důl Jiří – EUREST  – Přípravny masa a bourárna masa.

Zde jsme byli nuceni dosáhnout 15C° v prostorách přípraven. Využili jsme kazetového stropu
a umístili jsme do každé přípravny kazetové jednotky ( PLA – P2,5 KA + PLA – P4 AA ). Obě jednotky měly samostatnou venkovní jednotku , která byla umístěna ve strojovně chlazení a zavěšena na konzole ( PU – P2,5 YGAA + PU – P4 YGAA ).
Mírným předimenzováním výkonu jednotek Mitsubishi Electric a přidáním odporu na čidla vnitřních jednotek , jsme docílili požadované teploty15 C°.
Jednotka jsou řízeny ovladačem PAR 20 MAA, který je umístěn u vchodu u přípraven.

Informace a reference o nás u pana Siváně 724 605 802 na ředitelství Sokolovské uhelné a.s.