« Reference Reference do roku 2009 »
Refernce pro rok 2010

V letošním roce jsme pro fa. Mitsubishi Electric stali jedničkou pro Karlovarský kraj. Byli jsme oceněny jak za prodej jednotek, tak i za kvalitu montáží a celkový přístup k zákazníkům. I velké akce jsme schopni plnit bez problémů a naše platební kázeň patří mezi nejlepší, mezi všemi distributory Mitsubishi Electric.
Začali jsme se více věnovat vytápění domů, kanceláří atd. pomocí jednotek Mitsubishi Electric a začali jsme více využívat jednotku ZUBADAN.
Mezi naše letošní akce mimo jiné patří:
Tři Vlaštovky K.Vary
Krásný nový hotel v K.Varech u GH Pupp.
Vnitřní jednotky jsou potrubní a vzduch je pomocí izolovaných hadic a přechodů vyfukován do prostorů, přes regulační mrížky.
Jednotky jsou chladící i topící a zákazník je chce využívat celoročně!

Bytový dům Ondřejská ul. K.Vary
Zde je kompletně zhotovená vzduchotechnika, viz. reference VTZ.
Na ohřev a zchazení vzduchu z venkovního prostředí používá VZT jednotka Rema 2 výměníky. Jako hlavní je výměník napojený na Klima jednotku MXZ-8A140VA, která docílí požadovaných teplot a při extrémních podmínkách je v jednotce Rema ještě záložní (pomocný) výměník, elektrický, který naše regulace spíná jen v případě, že výkon klima jednotka je nedostačující.

Pizzerie Venezie K.Vary
Asi nejluxusnější pizzerie v K.Varech oslovila naši firmu (po katastrofálních zkušenostech s nejmenovanou konkurenční firmou), abychom klimatizovali prostor restaurací a kanceláře.
Podmínky byli zde o to složitější, poněvadž byla restaurace kompletně hotová a v provozu.
Nemohli jsme narušit provoz, proto se vše montovalo v ranních a nočních hodinách.
Další problém byl v nové VZT, která je v tragickém stavu špatně provedená jak projekčně, tak montážně.
Použili jsme jednotku venkovní Mitsubishi Elektric s možným připojeným tří vnitřních jednotek. V restauracích jsou luxusní kazetové jednotky a v kanceláři nástěnná jednotka.
Celá montáž proběhla ve velmi krátkém čase a obrovskou odměnou pro nás byla jak spokojenost majitelů ( a další následné zakázky ), tak i plná pizzerie spokojených hostů!!!
Na akci byla použita venkovní jednotka MXZ-5A100VA, vnitřní nástěnná jednotka MSZ-GC22VA a kazetové jednotky SLZ-KAVA

Považujeme za obrovský úspěch, že i letošní rok ( 3x v řadě ), jsme jedničkou i pro Fuji Electric v Karlovarském kraji. Japonské jednotky, které mají výbornou cenu a opravdu výborné vlastnosti, jak provozní, tak technické. Jednotky dodáváme a montujeme převážně v nižších výkonových třídách, ale i větší systémy jsme již montovali, ale převážně v Praze a Plzni.
Oceněním kvality naší práce bylo i to, že nás partnerské firmy oslovují i pro montáž jimi dodávaných systému. Nejdůležitější pro nás je ovšem spokojenost Vás zákazníků!!!
Mezi naše letošní akce mimo jiné patří:
Pizzerie MAMA MIA
Rekonstrukce této skvělé pizzerie se neobešla bez klimatizace, s kterou se majitel obrátil na naší firmu. Byla zpracována nabídka a majitelem schválena i s termíny montáže.
Rekonstrukce byla kompletní, proto bylo pro nás jednoduché vše zasekat a celou montáž udělat ideálně jak pro zákazníka, tak technicky, pro co nejkvalitnější a co možná nejdelší možný provoz těchto klimatizací!
Jsou zde Investorové jednotky.
Venkovní jednotka AO30UI4, 2x nástěnná jednotka AO18UI.

MU Ostrov – server
Kompletní výměna serveru, včetně stavebních prací se konala na MU v Ostrově.
Protože serverovnami se zabýváme dlouho a máme hodně firem, které klimatizují našimi jednotkami, přes reference jiných firem dostal zákazník kontakt na nás a požádal nás o cenovou nabídku. Rádi jsme nabídku vytvořili a ta byla zařazena do výběrového řízení, které jsme vyhráli a zakázku z realizovali. O kvalitě a rychlosti dodání a montáže hovoří fakt, že firma, která servery montuje, uvažuje o navázání spolupráce s námi a chtěla by další zakázky spojovat s klimatizacemi od nás.
Je zde 100% rezerva, tepelná zátěž je spočítána na 5kW a jsou namontovány dvě nástěnné 5kW jednotky na dvě venkovní jednotky. AS18UI, také Investorové!!!

Becherovka K.Vary
Je pro nás obrovskou ctí a oceněním, že můžeme svoje jméno spojovat s takovou firmou, jako je Karlovarská Becherovka.
Máme za sebou více úspěšných akcí, ale ta největší je montáž podstropních jednotek na stáčecí linku.
Celkový výkon 45kW pro 3 podstropní jednotky dostačuje k výborným teplotním podmínkách v tomto prostoru.
Museli jsme zaručit minimální prašnost a další podmínky pro montáž v takovém prostoru.
Spokojenost s jednotkami a s montáží byla oceněna písemnou smlouvou mezi námi a Karlovarskou Becherovkou na veškerý servis všech klimatizací a vzduchotechniky.
Na této akci jsme připravovali i el. přívody k jednotkám.

Reference do roku 2009 »

Swiss- Form a.s. – Nejdek »

EUREST Sokolov – investor Sokolovská uhelná a.s. »

Jape Bohemia s.r.o.

Hotel Mildorf s.r.o. v Praze

Prodejna Bečváry, Veltruby – Jednota v Kolíně

ISŠ, OU a U v Chebu

Wood Copany, Financial Services a.s.

Penzion H+H v Jáchymově

Krajská Veterinární správa v K. Varech