Kvalitní prostředí restaurací, kaváren, kuchyní a dalších možných prostorů docílíme kvalitní vzduchotechnikou. Zpracujeme zakázku od samého začátku, až do předání včetně revizí, zaškolení atd.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a to i v případě víkendů a svátků. Spolupracujeme s několika dodavateli VZT zařízení a jsme schopni pro Vás, konečného zákazníka připravit ideální variantu provedení odvětrání vašich prostorů.

Na Vaše přání dodáme velmi kvalitní a účinnou rekuperaci vzduchu (docílíme tím obrovských úspor energií), přívodní vzduch jsme schopni ohřívat i ochlazovat.

Vzduchotechnika může být regulovatelná pomocí přepínačů otáček, frekvenčních měničů s digitálními regulátory, až po jednoduché vypínače, nebo menší systémy pomocí tlačítka pro světlo a el. doběhem. Ovládání řešíme individuálně se zákazníkem.

Kvalitní ventilátory je důležitá vlastnost pro životnost vzduchotechniky. Projektujeme je dle prostředí, do kterého jsou určeny a dle požadavků na výkon.

Máme několik druhů ventilátorů:

– Malé axiální a radiální ventilátory
- Ventilátory do kruhového, nebo čtyřhranného potrubí
- Axiální ventilátory
- Střešní ventilátory
- Požární a nevýbušné ventilátory
- Speciální ventilátory
- Průmyslové ventilátory atd.

vzduchotechnika-ventilatorPřipojení ventilátorů k potrubí řešíme pomocí pružných manžet a silentbloků, abychom docílili pokud možno co nejmenší přenos vibrací.

Snížení hlučnosti našeho zařízení docílíme pomocí tlumičů hluku, popř. izolačních hadic (izolování potrubí).

Zapojení ventilátorů či propojení regulace zařízení si zajišťujeme sami, což není automatické u naší konkurence. Tím dokážeme předejít zmatkům atd. při montáži a hlavně v případě poruchy zařízení.

Ohřívače ( výměníky ) vzduchu:

vzduchotechnika-vymenikDle možnosti napojení používáme 3 základní druhy.

1. Vodní
2. Elektrický
3. Tepelné čerpadlo ( klimatizace ) – nejnákladnější na investici, ale nejúspornější na provoz.

Regulace:

vzduchotechnika-regulaceNejčastěji používáme regulace od firem:

1. Remac
2. Elektrodesign
3. Alteko

Můžeme Vám dodat a namontovat kompletní vzduchotechnickou jednotku, která se montuje s několika připravených dílů přímo na místě a potrubím je vzduch sveden do určených prostorů přívodním potrubím. Tam pomocí anemostatů, mřížek či talířů je vzduch přiváděn do větraných prostorů. Odtahovým potrubím je odváděn zpět do větrací jednotky. Ve větrací jednotce je možno pomocí rekuperace ohřívat ( ochlazovat ) vzduch přiváděný z venkovního prostředí do větraných prostorů. V jednotce může být i ohřívač vzduchu či výměník na chlazení.

Digestoře:

Dodáváme digestoře do délky 5000mm a šířky 2400mm v nerez provedení, s možností osvětlení a s variantou s tukovými filtry, nebo bez tukových filtrů.

Můžeme Vám dodat i domácí digestoře.

Ceník na dotaz.

Dveřní clony:

Dodáme a namontujeme dveřní clony na dveře, které zamezí uniku tepla ( nebo chladu ) z požadovaného prostoru. Dodáváme včetně regulace, dveřního spínače atd.

Záruční i pozáruční servis samozřejmostí.

Dle možnosti napojení a volby zákazníka používáme 4 základní druhy.

1. Studená ( pouze vzduch z prostoru místnosti )
2. Vodní – teplá voda z okruhu topení
3. Elektrická – více druhů a možnosti kW
4. Tepelné čerpadlo ( klimatizace ) – nejnákladnější na investici, ale nejúspornější na provoz.

vzduchotechnika-dverni-clona1vzduchotechnika-dverni-clona2

Možná varianta napojení klimatizační jednotky na vzduchovou clonu ( možná varianta i chlazení ! )

zuba-dan