Jsme největší montážní firmou v Karlovarském kraji a působíme po celé ČR.

Zakázky provádíme kompletně, od projektu, dodávky až po realizaci. Zajišťujeme i případný záruční a pozáruční servis!!! Důležitým faktorem montáže boxů je kvalita materiálů pro co nejrychlejší návratnost investice! Převážná většina boxů je instalována s kvalitními, otočnými dveřmi s vyhřívaným rámem, nemáme žádné reklamace, což je u nejvytíženější části boxů velmi důležité. Rozměry dveří jsou variabilní, většinou řešíme standardní rozměry 600,700,800,900,1000/2000. Používáme oboustranný lakovaný PUR panel, na mraz. boxy tl. 100 mm (popř. 120 mm), záleží na umístění boxu a prostředí, ve kterém se nachází. Na izolace poskytujeme záruku až 10let!!! Případnou podlahu v boxech montujeme s AL protiskluzovým plechem, který nám zaručí komfort a dlouhověkost (na rozdíl od překližky), podlahu může zajistit i stavba po konzultaci s námi. Zajišťujeme i regálový sytém do boxů, jak nerezové, tak hliníkové provedení.

Montáž boxů

Používáme ty nejkvalitnější materiály, PUR pěny, základové lišty, nýty atd.
Krycí lišty v boxech jsou z hygienických oblých lišt, které odpovídají všem předpisům platným v ČR.

Podrobnější informace

Podle velikosti a žádané teploty v boxu se určuje potřebný výkon chlazení, pro boxy do 12 m3 je napájení technologie boxů na 230 V, větší velikosti jsou na 400 V. Záleží také na množství a druhu zboží. Délka montáže standardní velikosti boxů se pohybuje okolo 2 dnů.
Převážná většina námi montovaných boxů je s agregáty Embraco, výparníky Lu-Ve a rozvaděči Expert, novinkou je zapojení technologie do našeho vzdáleného dohledu, čímž můžeme předejít případným poruchám. Boxy můžou mít různé tvary, můžeme přesně kopírovat místnost, do které budete chtít instalovat. Stěžejní je kvalita montáže, nutná montáž tepelných mostů atd.
Máme všechna potřebná povolení a certifikáty, procházíme pravidelně školeními a sledujeme nové trendy, které zapojujeme do naší profese. Technologie jsou jen na schválená chladiva a jsou dodávány s potřebnými certifikáty. Snažíme se co nejvíce šetřit životní prostředí pro další generace, třídíme a recyklujeme.